Menü Kapat

Ankara asansör kiralama

1995 yılında Ankara evden eve nakliyat, Hizmeti vererek, ileri yıllarda Ev eşyası depolama , Mobil asansör kiralama hizmetleri vererek . Ankara’marka olan şirketimiz Europatrans evden eve nakliyat , kurum taşımacılığı , Asansör kiralama gibi alanlarda hizmet vererek günümüze kadar sektördeki öncülüğü korumuştur. Ankara kiralık mobil asansör hizmetimiz, 25.kata kadar olup max 30-35 metre mesafeden Siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Ankara asansör kiralama hizmetimiz , 7/24 verilmektedir. gündüz toplamda 6 tane mobil asansörümüz gece nöbetçi 3 mobil asansörümüz hizmet vermektedir.

Mobil asansör kiralama fiyatlarımız şu şekildedir. 3 sene öncesine kadar serbest piyasa idi istediğimiz fiyat’ta hizmet veriyoduk. ancak son 3 yılda yapılan gelişmelerden ötürü ankara asansörcüler birliği koperatifi kuruldu ve fiyatlar sabitlendi. mobil asansör kiralama hizmetlerimiz 2.kattan 25.kata kadar uzana bilen mobil asansörlerimiz ile vermekteyiz. 1 den 10.kata kadar, 300 tl 11 – 12 – 13 katlar 350 tl 14 kat 400 tl 15 kat ise 450 ‘den hizmet vermekteyiz. Ankara kiralık asansör fiyatları sabitlenmiş olup.: Günlük kirlama fiyatı: 1200 tl dir. sabah 08: 00 — akşam: 17:00 arası hizmet vermektedir. saat 17:00 geçtikten sonra saat dilimine geçmektedir. saatlik vermiş olduğumuz hizmet bedeli ise hizmet verdiğimiz , yukarda belirtmiş olduğumuz kat durumuna göre ilk saat bulunduğu kat fiyatı geçerli olup + 150 tl olarak devam etmektedir.

Ankara kiralık asansör, firmamız bünyesinde toplamda 9 Operatör personelimiz olup . personellerimizin hepsi Deneyimli ,kalifyeli belirli operatörlük sınavlardan geçerek gerekli eğitimi alarak, en az 3 ay staj görüp operatörlük belgesini almaya hak kazanan personeller ile Siz değerli müşterimize hizmetler vermekteyiz. Mobil asansörlerimizin çalışma alanı ve bina ile iletişimi nasıldır, müşterilerimiz genelde merak etmektedir.

Acaba balkondanmı aliyolar malzemeleri camdanmı eğer camdan aliyolar ise nasıl yapiyolar vesaire gibi bütün soruların cevabı: Bulunmuş olduğunuz adrese operatör arkadaşımız geldikten sonra öncelikle mobil asansör nereye kurulması gerektiğini siz değerli müşterimize sorar hizmet verebileceği , evinizin camına balkonuna bakar ve uygun yeri sizlere iletir. cepheye göre 5 dakikalık hizmet projesi çizer kafasında . daha sonra öncelikle güvenlik önlemi alınır, daha sonra mobil asansörümüz operatörümüz tarafından kontrol edildikten sonra makina kuruluma hazırlandıktan sonra ,makinayı kurar . Mobil asansöre 25. metre mesafen daha fazla yaklaşılmaması gerektiğini asansörün etrafına duba ve çekilen emniyet şeridi ile gösterir. çalışma süresince asansöre makinanın başında durup %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vererek görevini başarıyla tamamlayarak tekrar güvenli bir şekilde asansörü topluyoruz. Europatrans evden eve nakliyat Mobil asansör kiralama olarak 1 müşteri 1000 müşteri temel 1.maddemizde yer alıp bu politika ile hizmetler vermekteyiz.

iletişim numaralarımız: 0312 482 12 22 —— 444 69 95 —— 0534 891 64 73